• Pokyny k otvoreniu školy od 1. júna 2020

• Pokyny k vyučovaciemu procesu a prevádzke školy od 01.06. 2020

1. Príchod žiakov do školy od 7:30 hod. do 8:00 hod.
            2. Rodič rešpektuje dopravnú značku zakazujúcu vstup do školského areálu autom.
            3. Žiaci, s cieľom ochrany pred komunitným šírením ochorenia COVID – 19 v základnej škole, prichádzajú a odchádzajú len s osobami, ktoré so žiakom žijú v spoločnej domácnosti, pričom musia mať všetci nasadené rúška. V prípade pohybu viacerých osôb v tom istom čase na tom istom mieste, je potrebné dodržiavať primeraný odstup.
            4. Rodič predkladá 1.6. 2020, resp. pri prvom nástupe žiaka do základnej školy, alebo po každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako tri dni písomné vyhlásenie o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie. Tlačivo je prístupné na webovej stránky školy.
            5. Do hlavnej časti areálu vstupuje dieťa bez rodiča. Sprevádzajúce osoby sa vo vnútorných priestoroch školy nepohybujú. Dieťa vstupuje/ odchádza z/ do pavilónu samo, bez ich sprievodu.
            6. Dieťa je povinné prejsť ranným zdravotným filtrom pri vstupe do pavilónu - meranie teploty, dezinfekcia rúk. (Odporúčame rodičom zmerať tepotu už doma, nakoľko dieťa so zvýšenou teplotou musí okamžite opustiť školu v sprievode privolaného rodiča.)
            7. Zabezpečí pre svoje dieťa každý deň dve rúška a papierové jednorazové vreckovky. Prvý deň donesie jednu rolku kuchynských utierok.
            8. V prípade, že u dieťaťa je podozrenie alebo potvrdené ochorenie na COVID_19, bezodkladne o tejto situácii informuje príslušného vyučujúceho a riaditeľa školy. Povinnosťou zákonného zástupcu je aj bezodkladne nahlásenie karantény, ak bola dieťaťu nariadená lekárom všeobecnej zdravotnej starostlivosti pre deti a dorast alebo miestne príslušným regionálnym hygienikom. Za týchto podmienok je dieťa zo školy vylúčené.
            9. Školský klub detí bude fungovať v zmenenom režime oproti bežnej prevádzke, a to v čase od 11:30 max. do 16:00 hod. Ranná prevádzka v júni nebude.
            10. Sprevádzajúcim osobám je vstup do pavilónu zakázaný. Pre vyzdvihnutie dieťaťa z triedy ŠKD je potrebné zazvoniť na zvonček pri vchodových dverách pavilónu.

• Prihlasovanie na ETV / NAV

• Vážení rodičia !

Prosíme Vás, aby ste Vaše dieťa záväzne prihlásili na vyučovanie povinne voliteľného predmetu

etická alebo náboženská výchova v školskom roku 2020/2021.

Prihlasovanie máte priamo vo svojom EduPage.

Termín  do 22.05.2020.

Ako postupovať :

1. Prihlásiť sa ako rodič /nie ako dieťa/
            2. Otvoriť správu - Prihlasovanie  na etickú alebo náboženskú výchovu
            3. Vybrať predmet
            4.  Potvrdiť

ĎAKUJEME

• Základná škola Malá Ida
        • Školská 10 044 20 Malá Ida 04420 Malá Ida Slovakia
        • Mgr. Alžbeta Ličková email: riaditel.zsmida@gmail.com pevná linka: 055/6970124 mobil: 0910146949
        • RNDr. Ľudmila Mudra email: mudra.zsmida@gmail.com mobil: 0911938727
        • Vedúca ŠJ / hospodárka: pevná linka: 055/6970245 mobil: 0911938744