• Prosba o dobrovoľný príspevok pre žiaka našej školy.

• Jedná sa o chlapca - 5. ročník. Pomoc dieťaťu bude odovzdaná až po určení nového poručníka, zákonného zástupcu. Zatiaľ je dieťa u svojej tety.

Doplňujúca informácia:

Na základe zistení Základná škola nemôže pri tejto udalosti zriadiť účet. Ak máte záujem prispieť môžete tak urobiť do stredy 26.6.2019 finančnou alebo materiálnou pomocou priamo u triednych učiteľov alebo priamo u vedenia školy. Po tomto dátume bude zbierka oficiálne odovzdaná v spolupráci s Miestnym úradom Košice – Šaca – Mestská časť.

Ďakujeme.

• Časopis ŠTVORLÍSTOK už v predaji!

• ..čaká vás zaujímavé čítanie a pozor - kupón platí až do konca decembra 2019

• IT FITNESS TEST

• žiaci 6., 7., 8. a 9. ročníka si tento týždeň otestujú svoje IT zručnosti v najväčšom IT teste národa. Pri registrácii je nutné vyplniť školu aj triedu.

• RODIČOVSKÁ GULÁŠOVICA

• (neformálne triedne aktívy rodičov a priateľov školy)

7. júna 2019, v piatok, od 14.00 hod. v areáli Základnej školy Malá Ida

viac info:

• OK ATLETIKA

• Zapisujeme ďalšie fantastické úspechy:

- dievčatá - 3. miesto

- chlapci - 2. miesto

- vrh guľou - Matej K. - 2. miesto

- skok do diaľky - Peter B. - 3. miesto

- beh 1000m - Patrik K. - 3. miesto

BLAHOŽELÁME

• Detská atletika

• Dňa 3.6.2019 sa v areáli ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou uskutočnilo II.kolo Detskej PTS a Detskej štafetovej ligy. V krásnom slnečnom počasí si sily zmeralo 140 detí zo siedmich atletických škôlok.

Vyžrebovaný postup ŠŠAK Malá Ida na celoslovenské finále do Šamorína - 15.6.2019