Slávnostné otvorenie šk.roka 2017/2018 Európsky deň jazykov Vodácky maratón Noc Výskumníkov Medzinárodný Maratón Mieru Finále Detskej štafetovej ligy Plavecký výcvik OČaK - október + jún Deň úsmevu Týždeň zdravej výživy a deň jabĺčka Športový deň Fantastický úspech T.K. Zber papiera a PET vrchnákov - jeseň Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas Červené stužky IT SHOW Detská atletika Rádio Košice - exkurzia PLES 2017 VIANOCE Mikuláš Stolnotenisový turnaj Vianočné posedenia v triedach NOC V ŠKOLE KINO - Paddington2 LVVK 2018 Deň bezpečného internetu Valentínsky ples Karneval Šaliansky Maťko GEO - Olympiáda Zápis do 1. ročníka školské kolo Hviezdoslavov Kubín Šumenie Baltie 2018 Veľkonočný zajko Pytagoriáda Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo Bricklandia Pečieme so 7.A a 7.B Deň Zeme Deň detí Juniáles Zber papiera a PET vrchnákov - jar Exkurzia - FARMA Výlet - 3. a 5. roč. Výlet 2.roč. TALENTÁRIUM Koniec školského roku 2017/2018 a "posledné zvonenie" Textová podstrana

2017/2018 Akcie-FOTO

Šumenie

Naše literárne talenty opäť zabodovali na Šumení

9. marca 2018 sa vybraní žiaci 8. ročníka našej školy zúčastnili vyhodnotenia

9. ročníka literárnej súťaže

ŠUMENIE.

 

Nielen sa zúčastnili, ale odniesli si aj ocenenia, a to nasledovne:

Poézia:

 Emka Kyselová – 3. miesto

Martina Hrabovská – Čestné uznanie

Próza:

Miroslava Sviatková – 3. miesto

Andrea Janoščíková – Čestné uznanie

Rastislav Rezník – Čestné uznanie

 

Literárne práce hodnotili odborníci - slovenskí autori poézie a prózy:

Valentín Šefčík a Zbyňo Džadoň.

 

Vyhlasovateľom a organizátorom súťaže bolo Občianske združenie ÚLET, ktoré v tomto ročníku úzko spolupracovalo s Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Súťaž bola určená pre žiakov prvého a druhého stupňa základných škôl v Košickom a Prešovskom kraji.

Rozdelená bola do kategórií: I. kategória (I. stupeň) a II. kategória (II. stupeň) a na kategóriu poézie a prózy.

Téma 9. ročníka znela: FARBY SVET(L)A

Obsah textov sa mohol, ale nemusel dotýkať problematiky nevidiacich.

Víťazné práce sú publikované v zborníku víťazných prác a preložené do Braillovho písma, distribuované do stredísk Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska v Košickom a Prešovskom kraji. Zároveň víťazné práce boli umelecky spracované a nahrané na CD pre nevidiacich, rovnako sú prístupné na stránke organizátora súťaže.

 

 

 


 

 

Kontakt

Meno školy: Základná škola, Školská 10, Malá Ida
Email školy: zsmalaida@gmail.com
Telefón: _____________________________________

dôležité t.č.:
_____________________________________
Pani riaditeľka: (RŠ): RNDr. Katarína Vojkovská
mail: zsmalaida@gmail.com
pevná linka: 055/6970124
mobil: 0915905046
_____________________________________
Pani zástupkyňa: (ZRŠ): Mgr. Štefánia Kudlíková
mobil: 0911938727
_____________________________________
vedúca ŠJ / hospodárka: pevná linka: 055/6970245
mobil: 0911938744
_____________________________________
_____________________________________
Adresa školy: ZŠ Malá Ida
Školská 10
044 20 Malá Ida
_____________________________________
_____________________________________

Email na správcu obsahu: zsmalaida@gmail.com
Email na webmastera: katarina.brinzikova@gmail.com

Utorok 11. 12. 2018

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím