Slávnostné otvorenie šk.roka 2017/2018 Európsky deň jazykov Vodácky maratón Noc Výskumníkov Medzinárodný Maratón Mieru Finále Detskej štafetovej ligy Plavecký výcvik OČaK - október + jún Deň úsmevu Týždeň zdravej výživy a deň jabĺčka Športový deň Fantastický úspech T.K. Zber papiera a PET vrchnákov - jeseň Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas Červené stužky IT SHOW Detská atletika Rádio Košice - exkurzia PLES 2017 VIANOCE Mikuláš Stolnotenisový turnaj Vianočné posedenia v triedach NOC V ŠKOLE KINO - Paddington2 LVVK 2018 Deň bezpečného internetu Valentínsky ples Karneval Šaliansky Maťko GEO - Olympiáda Zápis do 1. ročníka školské kolo Hviezdoslavov Kubín Šumenie Baltie 2018 Veľkonočný zajko Pytagoriáda Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo Bricklandia Pečieme so 7.A a 7.B Deň Zeme Deň detí Juniáles Zber papiera a PET vrchnákov - jar Exkurzia - FARMA Výlet - 3. a 5. roč. Výlet 2.roč. TALENTÁRIUM Koniec školského roku 2017/2018 a "posledné zvonenie" Textová podstrana

2017/2018 Akcie-FOTO

školské kolo Hviezdoslavov Kubín

Výsledková listina

– Školské kolo Hviezdoslavov Kubín –
26.03.2018

 

foto   + oceňovanie  

 

I. kategória - poézia

 

1.   miesto - Darja MAČINGOVÁ, II.B

2.   miesto – Barbora BERNÁTOVÁ, IV.A

3.   miesto Terezka LUKÁČOVÁ, III. ročník

 

I. kategória - próza

 

1. miesto – Terézia KOLESÁROVÁ, IV.B

     2. miesto – Kristián BOKOR, III. ročník

2. miesto – Timea MAJOROVÁ, IV.A

3. miestoTamara KOLESÁROVÁ, II.A

 

II. kategória – poézia

 

1. miesto – Erik SEMAN, VI. ročník

2. miesto – Sára JAKABOVÁ, VI. ročník

3. miesto – Nina JANOČKOVÁ, VI.ročník

 

II. kategória – próza

 

1. miesto – Tamara DADUĽÁKOVÁ, VI. ročník

2. miesto – Sofia KAČMÁROVÁ, V. B

3. miesto – Simona  SABOLOVÁ, V.A

 

III. kategória – poézia

 

1. miesto – Natália VARGOVČÍKOVÁ,VIII. ročník

2. miesto –  Daniela CIRNEROVÁ, VIII. ročník

3. miestoVeronika GREGOVÁ, VIII. ročník

3. miesto  Lukáš RETKOVSKÝ, VII. A

 

III. kategória – próza

 

1. miesto – Liliana KOČIŠOVÁ, IX. ročník

2. miesto – Martina HRABOVSKÁ, VIII. ročník

3. miesto – Michal DEMJAN, VIII. ročník

 

 

Víťazom srdečne blahoželáme!!!

 

Vysledkova_listina_HK_sk.kolo.doc

 


Kontakt

Meno školy: Základná škola, Školská 10, Malá Ida
Email školy: zsmalaida@gmail.com
Telefón: _____________________________________

dôležité t.č.:
_____________________________________
Pani riaditeľka: (RŠ): RNDr. Katarína Vojkovská
mail: zsmalaida@gmail.com
pevná linka: 055/6970124
mobil: 0915905046
_____________________________________
Pani zástupkyňa: (ZRŠ): Mgr. Štefánia Kudlíková
mobil: 0911938727
_____________________________________
vedúca ŠJ / hospodárka: pevná linka: 055/6970245
mobil: 0911938744
_____________________________________
_____________________________________
Adresa školy: ZŠ Malá Ida
Školská 10
044 20 Malá Ida
_____________________________________
_____________________________________

Email na správcu obsahu: zsmalaida@gmail.com
Email na webmastera: katarina.brinzikova@gmail.com

Nedeľa 23. 9. 2018

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím