Slávnostné otvorenie šk.roka 2017/2018 Európsky deň jazykov Vodácky maratón Noc Výskumníkov Medzinárodný Maratón Mieru Finále Detskej štafetovej ligy Plavecký výcvik OČaK - október + jún Deň úsmevu Týždeň zdravej výživy a deň jabĺčka Športový deň Fantastický úspech T.K. Zber papiera a PET vrchnákov - jeseň Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas Červené stužky IT SHOW Detská atletika Rádio Košice - exkurzia PLES 2017 VIANOCE Mikuláš Stolnotenisový turnaj Vianočné posedenia v triedach NOC V ŠKOLE KINO - Paddington2 LVVK 2018 Deň bezpečného internetu Valentínsky ples Karneval Šaliansky Maťko GEO - Olympiáda Zápis do 1. ročníka školské kolo Hviezdoslavov Kubín Šumenie Baltie 2018 Veľkonočný zajko Pytagoriáda Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo Bricklandia Pečieme so 7.A a 7.B Deň Zeme Deň detí Juniáles Zber papiera a PET vrchnákov - jar Exkurzia - FARMA Výlet - 3. a 5. roč. Výlet 2.roč. TALENTÁRIUM Koniec školského roku 2017/2018 a "posledné zvonenie" Textová podstrana

2017/2018 Akcie-FOTO

Stolnotenisový turnaj

Wooow, ďalšia skvelá akcia!!!

 

Dňa 13.12.2017 sa v našej telocvični uskutočnil pilotný ročník Stolnotenisového turnaja zmiešaných dvojíc. Zorganizoval ho pán učiteľ Vlastimil  Drimák so svojimi ôsmakmi.

Turnaj otvorila pani riaditeľka, povzbudila hráčov a privítala nášho hosťa, majstra sveta v paralympijskom stolnom tenise, pána Martina Ludrovského. 

Súťažilo 9 dvojíc, ktoré tvorili žiaci 4. – 6. ročníka a ich ockovia. Na začiatku sa žrebovaním rozdelili do 3 skupín. Po odohraní základných zápasov prebehlo krátke interview s našim vzácnym hosťom, ktorý bol veľmi priateľský a zhovorčivý. Rozprával aj o tom, že ak chceme, všetko sa dá dokázať, čoho je aj on dôkazom. Ochotne si zahral aj s našimi začínajúcimi pingpongistami, s každým sa ochotni odfotil a daroval autogram. Po rozhovore sa odohrali finálové zápasy troch najlepších dvojíc. Ocenenia odovzdala naša pani zástupkyňa.  Medailu s 3. miestom si odniesla žiačka 6. ročníka Tamara Daduľáková s ockom. Na druhom mieste sa umiestnili Šimon Kudlík so svojím ujom. Víťazné – 1. miesto si vybojovali Matúš Poláček s ockom.

Atmosféra počas celého turnaja bola strhujúca. Hráči odchádzali s novými zážitkami a skúsenosťami. Podľa slov pána Ludrovského to bola vydarená akcia, cítil sa u nás príjemne a rád k nám príde aj na budúci rok.

                                                                                              Simonka a Mirka, 8. ročník

 

 

 

 

Kontakt

Meno školy: Základná škola, Školská 10, Malá Ida
Email školy: zsmalaida@gmail.com
Telefón: _____________________________________

dôležité t.č.:
_____________________________________
Pani riaditeľka: (RŠ): RNDr. Katarína Vojkovská
mail: zsmalaida@gmail.com
pevná linka: 055/6970124
mobil: 0915905046
_____________________________________
Pani zástupkyňa: (ZRŠ): Mgr. Štefánia Kudlíková
mobil: 0911938727
_____________________________________
vedúca ŠJ / hospodárka: pevná linka: 055/6970245
mobil: 0911938744
_____________________________________
_____________________________________
Adresa školy: ZŠ Malá Ida
Školská 10
044 20 Malá Ida
_____________________________________
_____________________________________

Email na správcu obsahu: zsmalaida@gmail.com
Email na webmastera: katarina.brinzikova@gmail.com

Utorok 11. 12. 2018

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím