Otvorenie šk.r. 2018/2019 OČaK - september NOC VÝSKUMNÍKOV Deň úsmevu Týždeň zdravej výživy a Deň jabĺčka Zber papiera a PET vrchnákov Európsky deň jazykov Dopravná výchova Medzinárodný Maratón Mieru Školský ples 2018 Dopravná značka - Zákaz vjazdu eTestovanie Detská atletika IT SHOW iBobor Bricklandia Botanická záhrada - Včelárstvo ADVENTNÝ KALENDÁR MIKULÁŠ  Podpora inkluzívneho vzdelávania  Chemická show Vianočné posedenia

2018/2019 Akcie-FOTO

iBobor

iBobor

plagát

 

Milí žiaci, od 12. - 16. novembra 2018 prebehla

súťaž iBobor v jednotlivých kategóriách. 

 

Súťažili celé triedy 3. a 5. ročníka

+

jednotlivci

 

TERMÍNY 

  • pondelok 12. novembra od 9:30 do 13:30 Kadeti (8. a 9. ročník ZŠ), /4. vyučovacia hodina / učebňa UI2

             VÝSLEDKY: (PP-80bodov) súťažilo 16 209 Kadetov, plný počet bodov dosiahli 527.

1. miesto: Ivana K. (8.B)  80,00 diplom
2. miesto:  Dominika B. (8.A)  73,34  
3. miesto: Peter B. (8.B) 69,34  


                           

  • utorok 13. novembra od 9:30 do 13:30  Drobci ( 3. ročník ZŠ) /3.A = 2. vyučovacia hodina / učebňa UI2
                                                                                                         /3.B = 3. vyučovacia hodina / učebňa UI2  
    VÝSLEDKY: (PP-72bodov) súťažilo 13 629 Drobcov, plný počet bodov dosiahlo 91.
    1. miesto: Šimon Szántó 45 diplom
    2. miesto:  Dávid Kövér 44  
    3. miesto: Matyas Vargovčík 43  
  • streda 14. novembra od 9:30 do 13:30 Benjamíni (6. a 7. ročník ZŠ) /2. alebo 5. vyučovacia hodina / učebňa UI2
     VÝSLEDKY: (PP-80bodov)  súťažilo 18 329 Benjamínov, plný počet bodov dosiahli 508.
     
    1. miesto:  Sara J. (7) 75 bodov
    2. miesto: Martin B. (6.A) 62,68 bodov
    3. miesto: Karin P. (6.A) 61,34 bodov

     

  • piatok 16. novembra od 9:30 do 13:30 Bobríci ( 5. ročník ZŠ) /5.A = 4. vyučovacia hodina / učebňa UI2
                                                                                                         /5.B = 5. vyučovacia hodina / učebňa UI2

             VÝSLEDKY: (PP-96bodov) súťažilo 18 460 Bobríkov, plný počet bodov dosiahli 543.

1. miesto: Alex V. (5A) 88 bodov
2. miesto: Laura Ž. (5.B)
Matúš P. (5.B)
84 bodov
3. miesto: Martin S. (5.A) 81 bodov

 

 

ARCHÍV ÚLOH: http://demo.ibobor.sk/sutaz_demo/

 

Podrobné pravidlá súťaže pre kategórie Drobci a Bobríci.

Podrobné pravidlá súťaže pre kategórie Benjamíni, Kadeti, Juniori, Seniori a Nevidiaci.

 

 

 

Kontakt

Meno školy: Základná škola, Školská 10, Malá Ida
Email školy: zsmalaida@gmail.com
Telefón: _____________________________________

dôležité t.č.:
_____________________________________
Pani riaditeľka: (RŠ): RNDr. Katarína Vojkovská
mail: zsmalaida@gmail.com
pevná linka: 055/6970124
mobil: 0915905046
_____________________________________
Pani zástupkyňa: (ZRŠ): Mgr. Štefánia Kudlíková
mobil: 0911938727
_____________________________________
vedúca ŠJ / hospodárka: pevná linka: 055/6970245
mobil: 0911938744
_____________________________________
_____________________________________
Adresa školy: ZŠ Malá Ida
Školská 10
044 20 Malá Ida
_____________________________________
_____________________________________

Email na správcu obsahu: zsmalaida@gmail.com
Email na webmastera: katarina.brinzikova@gmail.com

Streda 16. 1. 2019

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím