• DNI VOĽNA a Vianočné prázdniny

• Dňa 22.12.2015 udeľuje p. riaditeľka DEŇ VOĽNA.

Vianočné prázdniny sú od 23.12.2015 do 7.1.2016

Dňa 8.1.2016 udeľuje p. riaditeľka DEŇ VOĽNA.

Takže sa vidíme 11.1.2016

• ŠKOLSKÝ ČASOPIS

• Na známosť sa dáva, že časopis sa už predáva.

• Dôležitý oznam!

• Dňa 16.11.2015 (pondelok) udeľuje pani riaditeľka DEŇ VOĽNA. Žiaci prídu do školy v stredu 18.11.2015.

• TESTOVANIE 5

• Vážení rodičia piatakov, milí piataci!

Dňa 25. novembra 2015 sa uskutoční celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka základných škôl TESTOVANIE5-2015. Bližšie informácie a harmonogram testovania majú žiaci zverejnené na nástenkách v triedach. Skúšobné testovanie elektronickou formou sa uskutoční v dňoch 10. a 11.11.2015 počas vyučovania. Podrobné informácie a harmonogram celého testovania sú zverejnené na internetovej stránke http://www.nucem.sk/sk/testovanie_5.

Našim piatakom držíme palce!

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že triedne aktívy ZRPŠ sa uskutočnia dňa 10.11.2015 (utorok) v jednotlivých triedach Základnej školy v Malej Ide, od 15.30 do 17.00 hod.

Hlavný program: Priebežné hodnotenie prospechu, správania a dochádzky žiakov.

• ZBER PAPIERA

• Zapojte sa do zberu papiera a PET vrchnákov 19. 10. 2015 - 23. 10. 2015

• Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas

Naše žiačky opäť raz „bodovali“!!!

Na súťaži v umeleckom prednese slovenskej rozprávky

Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas,

vo všetkých troch kategóriách obsadili

1. miesto.

FOTO + Výsledková listina

(Čítaj viac! ↑)

• Biela Pastelka

• O Bielej pastelke

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka našej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii.

Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím.

Výnos Bielej pastelky je použitý na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

Aj my sme prispeli na pomoc zrakovo postihnutým. Ak chcete pomôcť aj vy, pošlite sms správu s ľubovoľným textom na číslo 820 v hodnote 2 eur.